Старшая
школа "Достар"

Кунцевич Светлана Владимировна - Генеральный директор МШЛ «Достар»

Кунцевич Светлана Владимировна

"Достар" ХМЛ бас директоры

Высшая категория, профессиональный стаж: 38 лет
Алматы қаласы білім департаментінің грамоталарымен марапатталған
Бирюкова Виктория Викторовна - Заместитель генерального директора по учебной работе, учитель математики

Бирюкова Виктория Викторовна

Бас директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, математика мұғалімі

Педагог-зерттеуші, педагогикалық өтілі-32 жыл.

Қызығушылықтары: оқу, қолөнер.

Кәсіби ұстаным: "әр баланы түсіну, оны жақсы көру және оған өзін ашуға көмектесу, қабілетті биіктерге жету. Менің оқушыларым әрқашан дұрыс өмірлік шешімдерді таңдай отырып, қуанып, жанашырлық, дос болу және өз күшіне сену мүмкіндігін алғысы келеді. Олардың әр жеңісі кішкентай болса да, жеңіс. Олардың әр жетістігі-олар үшін мақтаныш, бұл бақыт. Бірақ олардың әр қателігі-бұл ауырсыну және сол сұрақ, Сіз не істедіңіз? неге ескертуге, ескертуге болмайды?»

Черныш Елена Олеговна - Заместитель генерального директора по воспитательной работе, учитель английского языка

Черныш Елена Олеговна

Бас директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, ағылшын тілі мұғалімі

Жоғары санатты, педагогикалық өтілі-32 жыл.

Педагогика және әдістеме бойынша көптеген мақалалардың және түрлі іс-шараларға арналған сценарийлердің авторы. 12 жылдық білім беруге арналған ағылшын тіліндегі балама оқулықтардың авторы және бірлескен авторы.

Қызығушылықтары: өлең,ән жазады, балық аулауды, табиғатта демалуды жақсы көреді.Өз кәсібін және балаларын өте жақсы көреді! Ол мұғалімнің сыйы туған кезде беріледі деп санайды.

Кәсіби ұстанымы: "балаларға деген махаббатта әлем сақталады!"

Кулешова Татьяна Николаевна - Заместитель генерального директора по научной работе. Учитель русского языка и литературы

Кулешова Татьяна Николаевна

Бас директордың ғылыми жұмыстар жөніндегі орынбасары. Орыс тілі және әдебиеті мұғалімі

Жоғары санатты, педагогикалық өтілі-29 жыл.

Қызығушылықтары: театр, саяхат, тау шаңғысы.

​Неліктен мектепте жұмыс істегенді ұнатасыз? Себебі бұл эмоциялардың үнемі жарылуы, идеялардың сарқылмас фонтаны, ой сарқырамасы, іс-қимыл толқыны, шабыт көзі, жылулық пен жылулық ошағы.

Мен уақытты сақтап, балаларға олардың әрқайсысы қабілетті және талантты екенін үйретіп, оларға өздеріне сенуге, қателіктер жасаудан қорықпауға үйреткеніме қуаныштымын.

"Егер мұғалім тек сүйіспеншілікке ие болса, ол жақсы мұғалім болады. Егер мұғалімде тек әке, ана сияқты оқушыға деген махаббат болса, ол барлық кітаптарды оқыған, бірақ бизнеске де, студенттерге де деген сүйіспеншілігі жоқ мұғалімнен жақсы болады. Егер мұғалім өз ісіне және студенттерге деген сүйіспеншілігін біріктірсе, ол Керемет мұғалім" (Л. Н.Толстой).

Пигалева Наталья Викторовна - Заместитель генерального директора по методической работе, учитель истории и географии

Пигалева Наталья Викторовна

Бас директордың әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасары, тарих және география мұғалімі

Педагогический стаж 18 лет, категория 1
Кредо " балаларды әркім үйренгісі келетін етіп үйрету. Бірге алға ұмтылыңыз және мұнымен тоқтамаңыз!"
Акимова Елена Сергеевна - Заместитель Генерального директора по дополнительному образованию.

Акимова Елена Сергеевна

Бас директордың қосымша білім беру жөніндегі орынбасары.

Хормейстер, вокал пәнінің оқытушысы.
Жоғары білікті педагог-зерттеуші.
Педагогикалық өтілі-13 жыл.
Епанешников Алексей Иванович - Заместитель генерального директора по ИТ

Епанешников Алексей Иванович

Заместитель генерального директора по ИТ

Стаж работы - 33 года Увлечения - программирование, чтение, театр Жизненное кредо: "Ученик - это не сосуд, который надо наполнить, а факел, который надо зажечь. Но для этого учитель должен ГОРЕТЬ сам".

kkҚазақ тілі