Старшая

Жаратылыстану пәндері ӘБ

Гончарова Юлия Сергеевна - Учитель географии и естествознания

Гончарова Юлия Сергеевна

География және жаратылыстану пәнінің мұғалімі

жоғары білім: ҚазҰУ бакалаврыАбай атындағы ҚазҰПУ, ҚазСТА магистрі, Жас педагог.
Қызығушылықтар: саяхат, тауға шығу, коньки тебу, сізді ойландыратын барлық нәрсе туралы ұзақ әңгімелер.
Сенім: тыңдау, есту және Жүректен сүйу - ол ешқашан өтірік айтпайды!
Полулях Любовь Николаевна - Руководитель МО естественнонаучных дисциплин, учитель географии.

Полулях Любовь Николаевна

Жаратылыстану-ғылыми пәндер мұ жетекшісі, география пәнінің мұғалімі.

Жоғары санатты, педагогикалық өтілі - 42 жыл.
Қазақстан Мәдениет министрлігі мен кітап палатасының грамотасымен, "Кітап көрмесіне қосқан үлесі үшін" медалімен, "білім беруді дамытуға қосқан үлесі үшін" медалімен, "Қазақстан Республикасының ұлттық мақтанышы"1 дәрежелі Дипломымен марапатталған.
География пәні бойынша 10, 11 сынып оқулықтарының авторы.
Жаңартылған бағдарлама бойынша 5-9 сыныптардың ОӘК авторы.
Қызығушылықтары: ән айтуды, балық аулауды, тамақ дайындауды, саңырауқұлақтарды жинауды, саяхаттауды ұнатады; өлең жазады, мерекені ұйымдастырушы - Тамада (туыстары мен жақындарының ортасында).
​Өмірлік ұстанымы: "мен өз отбасымды жақсы көремін, өмірді жақсы көремін, бәріне үлгеру керек, өзімді балаларға, адамдарға бере отырып, өмір сүру керек деп санаймын. Мен өз білімім мен жанымды беретін балаларды жақсы көремін. Оқушыларға оқу қызықты болуы үшін оқулықтар жазамын, оқу-әдістемелік кешен әзірлеймін. Мен өз елімді жақсы көремін және оны әлемдегі ең жақсы деп санаймын".
Илюшкина Лариса Петровна - Учитель биологии и географии.

Илюшкина Лариса Петровна

Биология және география пәнінің мұғалімі.

Бірінші санат, педагогикалық өтілі-25 жыл.

Қызығушылықтары: саяхаттауды ұнатады.

Педагогикалық ұстанымы: "Жақсылық жаса, жақсылық сыйла!".

Кодолова Ярослава Игоревна - Учитель физики.

Кодолова Ярослава Игоревна

Физика пәнінің мұғалімі.

Жоғары санатты физика пәнінің мұғалімі.
Педагогикалық өтілі-27 жыл.
"Техникалық физика" элективті курс бағдарламасының авторы, фен-шуйдің сертификатталған маманы.
Біздің өміріміз-бұл турбулентті өзен, егер сіз тек дамуды тоқтатсаңыз, онда сізді бірден артқа апарады.
Гороховик Ольга Михайловна - Преподаватель географии высшего уровня квалификации, высшей категории (2020г.),

Гороховик Ольга Михайловна

Біліктілігі жоғары деңгейдегі, жоғары санатты география пәнінің оқытушысы (2020ж.),

"ҚР Білім беру ісінің үздігі"

Педагогикалық өтілі-45 жыл

Қызығушылықтар-жаңа білім мен дағдыларды игеру. Қоршаған әлемді білу және өзін жеке тұлға ретінде дамыту.

Өмірлік ұстаным: сіз айналысатын бизнесті және сізге жақын адамдарды жақсы көруіңіз керек.

Педагогикалық ұстаным: жетістік дайындалған ақылға келеді. Өз еңбегімен адамдарға қуаныш әкеледі.

Горланова Людмила Викторовна - Учитель химии, педагог-эксперт

Горланова Людмила Викторовна

Химия пәнінің мұғалімі, педагог-сарапшы

Педагогический стаж 23 года
Қызығушылығы:
театр, детективтерді оқу, саяхат
Педагогикалық ұстаным: "тек оқушыларға ғана емес, өзіңізге де талапшыл болыңыз. Қол жеткен жетістіктермен тоқтап қалмаңыз және үнемі жетілдіріңіз".

kkҚазақ тілі