Старшая
школа "Достар"

Шет тілі ӘБ

Ильясова Жанар Надыровна - Учитель английского языка.

Ильясова Жанар Надыровна

Ағылшын тілі мұғалімі.

Коммуникативтік әдіс бойынша белсенді оқытудың 6 жылдық тәжірибесі бар педагогика ғылымдарының магистрі ғылыми дәрежесі.
Өмірлік ұстанымы:" мың шақырымға саяхат алғашқы қадамнан басталады "және"солтүстік жел викингтерді құрды".
Педагогикалық ұстаным: "Педагог - бұл ғасырлар бойғы барлық құнды жинақтарды жаңа ұрпаққа тапсырып, наным-сенімдер, жамандықтар мен ауруларды жеткізбейтін адам. Тәрбие адамның ақыл-ойын дамытып қана қоймай, оған белгілі бір ақпарат беріп қана қоймай, оның өмірі лайықты да, бақытты да бола алмайтын ауыр жұмысқа деген құштарлығын оятуы керек.»
Қызығушылықтары: поэзия, көркем әдебиет, серуендеу және тігу.
Ким Юлия Ильинична - Руководитель МО иностранного языка, учитель английского языка, координатор школы по проекту «Ассоциированные Школы ЮНЕСКО в Казахстане».

Ким Юлия Ильинична

Шет тілі МҰ жетекшісі, ағылшын тілі мұғалімі, "Қазақстандағы ЮНЕСКО қауымдастырылған мектептері"жобасы бойынша мектеп үйлестірушісі.

Жоғары санат, педагогикалық өтілі-24 жыл

Өмірлік ұстаным - " реніштер мен шағымдарға уақыт жұмсамаңыз!"

Черныш Елена Олеговна - Заместитель генерального директора по воспитательной работе, учитель английского языка

Черныш Елена Олеговна

Бас директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, ағылшын тілі мұғалімі

Жоғары санатты, педагогикалық өтілі-32 жыл.

Педагогика және әдістеме бойынша көптеген мақалалардың және түрлі іс-шараларға арналған сценарийлердің авторы. 12 жылдық білім беруге арналған ағылшын тіліндегі балама оқулықтардың авторы және бірлескен авторы.

Қызығушылықтары: өлең,ән жазады, балық аулауды, табиғатта демалуды жақсы көреді.Өз кәсібін және балаларын өте жақсы көреді! Ол мұғалімнің сыйы туған кезде беріледі деп санайды.

Кәсіби ұстанымы: "балаларға деген махаббатта әлем сақталады!"

Ковтунова Ирина Анатольевна - Учитель английского языка

Ковтунова Ирина Анатольевна

Жоғары санат, педагогикалық өтілі-22 жыл

Өмірлік ұстанымы - " көзіңізбен күліңіз, жаныңызбен сүйіңіз!"

Педагогикалық ұстаным -" басқаларды үйрен, біз өзіміз үйренеміз..."

Мизробшоева Лейла Алишеровна - Учитель английского языка ​

Мизробшоева Лейла Алишеровна

Бірінші санат, педагогикалық өтілі-15 жыл

Қызығушылықтары: ағылшын тілінде өлеңдер мен әндер жазады, әдебиет пен психологияны жақсы көреді, ескі американдық фильмдерді түпнұсқада жақсы көреді. Мұғалімдер білім беріп қана қоймай, балалар бізге, ересектерге көптеген қызықты, кейде өте пайдалы нәрселерді үйретеді: ғажайыпқа сену, оптимизм мен себепсіз қуаныш, достық пен салауатты нихилизм!

Өмірлік ұстаным - "жаңа нәрсені үйренуге ешқашан кеш емес".

Зима Екатерина Евгеньевна - Учитель английского языка

Зима Екатерина Евгеньевна

Ағылшын тілі мұғалімі

Стаж работы-5 лет Увлечения-экстремальный вид спорта Кредо:" Педагог без любви к ребёнку - все равно, что певец без голоса, музыкант без слуха, живописец без чувства цвета"