14 наурыз — Көрісу күні. Бұл күнді Амал мерекесі деп те атайды. / 14 марта-День созидания!

«Достар » Халықаралық мектеп-лицейінің ұжымы осы күні өкпе-ренішін кешіріп, бір-біріне амандық-саулық тіледі. Ұлттық киім киген мектеп ұжымы қол алысып, құшақтасып, » Бір жасың құтты болсын» деп бір-біріне тілек айтты.

14 марта-День созидания!
Этот День ещё называется праздником Амал! В этот День учителя, работники и ученики Международной школы-лицея «Достар» простили взаимные обиды и пожелали друг другу здоровья! Дети и взрослые, одетые в национальную одежду, пожали друг другу руки, обнялись и поздравили всех с началом светлого весеннего праздника Наурыз!